שאלות נפוצות

1. האם אוכל לראות ולהתרשם מדוגמא?

בוודאי! לחץ כאן ותוכל לראות דוגמא ממגזין דיגיטלי בתלת מימד. בנוסף, תוכל לשלוח למערכת Dmag קובץ PDF של הפקת הדפוס שלך ואנו נפיק עבורך מגזין דיגיטלי לדוגמא.

2.שלחתי למערכת Dmag קובץ PDF של הפקת הדפוס שלי, מה עכשיו?

לאחר ששלחת קובץ PDF למייל של מערכת Dmag, צוות האתר ייצור עמך קשר על מנת להתאים את תצוגת המגזין בדיוק לצרכים שלך. לאחר קבלת התשלום והפעלת המגזין, תקבל דואר אלקטרוני עם לינק להפעלת המגזין כפי שהוגדר מראש.

3. מהו המשקל המקסימלי של קובץ אותו ניתן להעלות ולהמיר במערכת Dmag?

אין הגבלת משקל על הקבצים המועלים למערכת Dmag! אך לנוחיותך ולטובת זמן הטעינה, מומלץ שהקבצים יהיו במשקל קטן. מצד שני על מנת שלא לפגוע ברזולוציה של התמונות, מומלץ להכין ולסגור את הקובץ ברזולוציה של 100dpi וזאת על מנת לקבל תוצאה מושלמת.

4. האם קיימת הגבלה על מספר העמודים שהמגזין הדיגיטלי מסוגל להציג?

אין מגבלה על מספר העמודים שמערכת Dmag מסוגלת להציג. ניתן להעלות מגזין או קטלוג בן 200 עמודים או אפילו להציג ספר חדש בן 500 עמודים.

5. האם כל העמודים צריכים להיות באותו קובץ PDF?

כן! כל העמודים המיועדים למגזין דיגיטלי אחד, מוכרחים להיות באותו הקובץ. המרת שני קבצים נפרדים מחייבת הפקה של שני מגזינים נפרדים.

6. האם ישנן דרישות מסויימות כיצד להכין קובץ PDF לפני שליחה למערכת Dmag?

כן בהחלט. יש לוודא כי העמודים בקובץ מסודרים בעמודים נפרדים, עמוד אחר עמוד ולא בזוגות (2 עמודים בעמוד אחד). ישנה עדיפות להגדרת רזולוציה של 100dpi שתשמור על רזולוציה טובה יחד עם משקל גודל קטן. יש לוודא שכל העמודים הינם בגודל שווה. אחרת, עלולים להתבצע שינויים אוטומטיים ע"י מערכת Dmag, שייתכן ויפגעו בתצוגת העמודים.

7. יש לי מגזין באנגלית או מגזין בעברית שאני מעוניין לשלוח ללקוחותי דוברי שפות אחרות. האם הנגן מתורגם לשפות נוספות?

נגן הפלאש של Dmag תומך בכמה שפות, ביניהם אנגלית ועברית. ישנה אפשרות לתרגם את הנגן לתמיכה בשפה נוספת.

8. אני מעוניין לתת לינק למגזין או הקטלוג הדיגיטלי מתוך האתר שלי, אך אני מעוניין שהלינק יפנה לכתובת שלי ולא לכתובת אחרת. זה אפשרי?

כן! בהחלט אפשרי. אנו נשלח אליך קובץ שתוכל להעלות לשרת שלך. הקובץ יהווה לינק שידמה כביכול המגזין הדיגיטלי שמור באתר שלך.

9. יש לי הרבה קבצי PDF להמרה, אוכל לקבל מחיר טוב יותר?

במידה והינך מעוניין לבצע שירות המרה לקבצים רבים, או במידה ואתה מוציא לאור הפקות דפוס על בסיס קבוע, דו חודשי, חודשי, שבועי או יומי, צור עמנו קשר וביחד נתאים פיתרון טוב יותר במיוחד עבורך.

10. האם עולה לי כסף לצפות במגזין הדיגיטלי?

לא. העלות היחידה הינה עבור הפקת והפעלת המגזין עצמו. מאותו רגע שקיבלת את המגזין הדיגיטלי לתיבת הדואר האלקטרוני, תוכל לחשוף את המגזין ל-98% מכל משתמשי האינטרנט, זאת במידה כמובן, ואתה מסוגל לגרום לכל הגולשים לצפות באתר שלך...

11. האם ניתן לבצע שינויים לאחר תשלום והפעלת המגזין הדיגיטלי?

לא. ברגע שמערכת Dmag ביצעה המרה והפעלה של קובץ PDF, המגזין הדיגיטלי שנוצר הינו סטטי ולא ניתן לבצע בו שינויים. תוכל כמובן להעלות ולהפעיל קובץ חדש בעלות נוספת. על מנת למנוע שינויים מיותרים צוות Dmag יבדוק ויאמת יחד איתך את כל הפרמטרים הדרושים עוד לפני הפקת המגזין.

12. אני מעוניין לשמור אלבום דיגיטלי שהפקתי בתקליטור או במחשב. אפשרי?

כן. בתוספת תשלום נשלח אליך קובץ המיועד לשמירה במחשב האישי או ע"ג תקליטור.

13. אני מעוניין לשמור ולהפעיל את המגזין הדיגיטלי מתוך השרת שלי. אפשרי?

בהחלט. בתוספת תשלום, תוכל לקבל קובץ המיועד להעלאה ושמירה בשרת הפרטי שלך.

14. האם אני יכול ליצור לינקים מתוך המגזין?

כן, ניתן ליצור לינקים בתוך קובץ ה-PDF. לינקים שסומנו מראש בתוך הקובץ באמצעות תוכנתAcrobat professional, בין אם מדובר בלינקים פנימיים (בין עמוד לעמוד) או בין אם בלינקים חיצוניים (לאתרים אחרים), מערכת Dmag תזהה ותציג אותם בתוך המגזין הדיגיטלי.

לחץ כאן לצפייה במגזין לדוגמא

לחץ כאן ללמוד עוד על יתרונות מערכת Dmag